Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NUK Trendline Kauçuk Emzik 0-6 Ay No:1


Ürün kodu: #15315
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuk Ürünleri

Son moda ve ortodontik - Kauçuk emzik

Bu ürünle birlikte 0,11 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
10,90 TL 10,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
NUK Trendline Kauçuk Emzik No:1

Halkasız, No 1,2ve 3

    Ortodontik NUK dizaynı
    Anatomik olarak tasarlanmış ağız koruması
    Popüler, keyifli desenler


Son moda ve ortodontik

NUK Trendline emzikler ortodontik NUK dizaynındadır ve çok hoş bir desene sahiptir. Ayrıca özel düğme şeklindeki halkasız tasarımı bebeğinizin daha güvenli uyumasını sağlar.

Tüm NUK emzikleri NUK AIR SYSTEM'e (Hava Çıkış Sistemi) sahiptir. Hava,  emziğin içine girip çıkabilmekte ve böylece emzik ucu yumuşak kalarak şeklini koruyabilmektedir. Bu da hatalı çene gelişimini engeller.

Not: Renk ve desen garantisi verilmemektedir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.