Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nurse Harveys Kooh Şurup 150ml


Ürün kodu: #19684
Son kullanma tarihi:

Tüm Nurse Harveys Ürünleri

Kuru öksürük ve balgamlı öksürükte, boğazda oluşan tahriş ve hassasiyetlerin giderilmesine yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nurse Harveys Kooh Şurup 150ml

Gliserin, Bal ve C vitamini içerir.

Gliserin: Boğazda ince bir tabaka oluşturarak tahriş olan ve öksürüğe neden olan bölgeyi koruma altına alır. Oluşan tabaka iyileşmeyi hızlandırır ve tahrişi azaltarak öksürüğün kesilmesini sağlar.

Bal: Doğada bulunan en güçlü bakteri öldürücülerden biridir. Balgamı kurutarak ve boğaz yolunu yumuşatarak öksürüğün kesilmesine yardımcı olur.

C Vitamini: Doku yenilenmesini hızlandırır. Soğuk algınlığı ve gribe karşı direnç sağlar.

Hammaddeler 1 ölçek (5ml)
Gliserin 0,75ml
Bal 0,75gr
Vitamin C 5,00mg

 Kullanım Şekli:Yemeklerden sonra bir ölçek (5 ml) olarak kullanılır.Günde 4-6 ölçek.

Dikkat : Başta İngiltere olmak üzere AB ülkelerinde 2 yaş altı bebeklerde ilaç etken maddeli öksürük şuruplarının kullanımını önermemektedir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.