Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nurse Harveys Pişik Kremi 50 ml


Ürün kodu: #13339
Son kullanma tarihi:

Tüm Nurse Harveys Ürünleri

Pişik problemlerinde doğal cözüm

Bu ürünle birlikte 0,20 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
20,00 TL 20,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nurse Harveys Nappy Pişik Kremi 50 ml

Pişik Önleyici: Pro-Vitamin B5 ve Lanolin ile cilt üzerinde koruyucu tabaka oluşturur ve nem dengesini (pH) sağlar.

Pişik Tedavisi: İçerisinde bulunan Çinko Oksit, Alman Papatyası ve Sarı Kantaron Yağı ile oluşan pişiğin hızla iyileşmesine yardımcı olur.

Pişik, bebeklerde en sık karşılaşılan sağlık problemidir. İngiltere’de yapılan araştırmalara göre, 2 yaşından küçük bebeklerin %65’inde, Türkiye’de ise 0-1 yaş arasındaki bebeklerin büyük bir kısmında pişik oluşmaktadır.

İçindekiler

  • %20 Çinko Oksit
  • Sarı Kantaron Yağı
  • Alman Papatyası
  • Pro-Vitamin B5
  • E Vitamini
  • Lanolin

Etil Alkol içermez

Kullanım Şekli

Temizlik: Öncellikle alt temizleme pedleriyle veya ılık nemli bir bezle bebeğinizin altını temizleyiniz.

Kurutma: Pişik oluşumunu önlemek için yapacağınız en önemli uygulama, bebeğinizin altının iyice kurumasını sağlamak ve mümkün olduğunca uzun süre açık bırakmaktır.

Nappy Happy Pişik Önleyici Krem Uygulaması: Bebeğinizin altını yeniden bezlemeden önce Nappy Happy Pişik Önleyici Krem’i kullanarak bebeğinizin poposunu kaplayacak şekilde sürünüz.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.