Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutraxin Big Energy 100 Kapsül


Ürün kodu: #21135
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutraxin Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,59 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 59,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutraxin Big Energy 100 Kapsül

İçindekiler Her 3 Kapsülde;
Kafein ( anhidrus )   300 mg 
Standardize Panax ginseng ( Ginseng ) Ekstr.( %5 Ginsenositler )   252 mg 
Ceratonia siliqua ( Keçiboynuzu ) Ekstr.   198 mg 
Standardize Zingiber officinale ( Zencefil ) Ekstr.( %5 gingerol )   150 mg

İçindekiler: Bitkisel Kapsül ( Hidroksipropil metil selüloz ),Kafein,Standardize Panax ginseng ( Ginseng )Ekstr.( %5 Ginsenositler ),Ceratonia siliqua ( Keçiboynuzu ) Ekstr.,Standardize Zingiber officinale ( Zencefil ) Ekstr.( %5 gingerol),Topaklanmayı önleyici ( Yağ asitlerinin magnezyum tuzları,Silikon dioksit )  

Önerilen Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 3 defa 1'er kapsül bol su ile kullanılması önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.