Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutraxin Ginkgo Biloba 60 Kapsül


Ürün kodu: #21138
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutraxin Ürünleri

Yetişkinlere Özel Ginkgo biloba Ekstresi İçeren Bitkisel Kapsül

Bu ürünle birlikte 0,66 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
66,00 TL 66,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutraxin Ginkgo Biloba 60 Kapsül

Her 2 kapsülde;

Standardize Ginkgo biloba (Mabet ağacı) yaprak ekstresi [ginkgoflavoglikozitleri 57,6 mg (%24); 240 mg

İçindekiler: Standardize Ginkgo biloba (Mabet ağacı) yaprak ekstresi (Ginkgoflavoglikozitleri %24, terpen laktonları %6),Bitkisel kapsül (Hidroksipropilmetil selüloz),Hacim arttırıcı (Mikrokristalize selüloz),Topaklanmayı önleyici (Silikon dioksit,Yağ asitlerinin magnezyum tuzları)

Önerilen Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 2 defa 1'er kapsül bol su ile kullanılması önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.