Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutraxin Imu-S 60 Kapsül

1 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #13783
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutraxin Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,59 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 59,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutraxin Imu-S 60 Kapsül

Her 3 kapsülde;  
Standardize Echinacea purpurea (Ekinezya) Ekstr. (%4 Ekinakozidler)   501 mg
Standardize Astragalus membranaceus (Çin Geveni) Ekstr. (%0,5 Triterpen Glikozitler)   501 mg
Standardize Allium sativum (Sarımsak ) Ekstr. (%2 Alliin, %1 Allisin)   333 mg
Nigella sativa (Çörek otu) Ekstr.   165 mg

İçindekiler: Standardize Echinacea purpurea (Ekinezya) Ekstr. (%4 Ekinakozidler),Standardize Astragalus membranaceus(Çin Geveni) Ekstr. (%0,5 Triterpen Glikozitler),Standardize Allium sativum (Sarımsak ) Ekstr. (%2 Alliin, %1 Allisin),Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil metil selüloz),Nigella sativa (Çörek otu) Ekstr.,Topaklanmayı önleyici (Yağ asitlerinin magnezyum tuzları,Silikon dioksit)  

Önerilen Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 3 defa 1'er kapsül bol su ile kullanılması önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.