Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutraxin Naturel Sleep 60 Kapsül


Ürün kodu: #21137
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutraxin Ürünleri

St. Johns Wort Bitkisel gıda takviyesi

Bu ürünle birlikte 0,49 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
49,00 TL 49,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutraxin Naturel Sleep 60 Kapsül

Her 2 kapsülde;    
Standardize Hypericum perforatum (Sarı Kantaron) Ekstr. (%0,3 Hiperisin) 600 mg  
Standardize Passiflora incarnata (Pasiflora) Ekstr. (%4 Flavonoidler) 200 mg  
Standardize Valeriana officinalis (Kedi Otu) Ekstr. (%0,8 Valeriyanik asit) 200 mg  

İçindekiler: Standardize Hypericum perforatum (Sarı Kantaron) Ekstr. (%0,3 Hiperisin),Standardize Passiflora incarnata(Pasiflora) Ekstr. (%4 Flavonoidler),Standardize Valeriana officinalis (Kedi Otu) Ekstr. (%0,8 Valeriyanik asit),Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil metil selüloz),Topaklanmayı önleyici (Yağ asitlerinin magnezyum tuzları,Silikon dioksit)

Önerilen Kullanım Şekli:Yetişkinler için takviye edici gıda olarak akşam 2 kapsül birden bol su ile kullanılması önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.