Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Babytamin Bebekler İçin Vitamin ve Mineral Takviyesi 30ml


Ürün kodu: #15702
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için mutlak gerekli vitamin ve mineralleri içerir.

Bu ürünle birlikte 0,26 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
28,50 TL 25,65 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nutrigen Babytamin Bebekler İçin Vitamin ve Mineral Takviyesi 30ml

Nutrigen Babytamin, bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için mutlak gerekli vitamin ve mineralleri içerir.

Batı dünyasında suda erir tüm vitaminleri içeren takviyeler bulunmamaktadır. Tüm vitaminlerin yanısıra mineraller ile de güçlendirilmiş Babytamin Damla, gerek prematüreler gerekse normal yenidoğanlar için alternatifsiz tek seçenektir.
Babytamin yenidoğan bebeğin tüm vitamin - mineral ihtiyacını karşılayan, 0 - 12 aylık bebekler için yeni nesil bebek gelişim damlasıdır.

Kullanım Şekli:
Günde 1 defa 12 damla (yaklaşık 0,5mL) verilmelidir. Nutrigen Babytamin 0-12 aylık bebekler içindir. Doğrudan bebeğin ağzına (12 damla önce temiz bir çay kaşığına damlatılır ve sonra doğrudan bebeğin ağzına verilir), formül mama, süt, meyve suyu içerisine veya bebeğin tüketebileceği yeme ısısındaki herhangi bir gıda içerisine katılarak verilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.