Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Balık Yağı Şurup 200 ml


Ürün kodu: #19474
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
35,00 TL 35,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutrigen Omega3 Şurup 200 ml Balık Yağı + Vitamin + Mineral

Nutrigen balık yağları balık yağlarının sevilmeyen ve istenilmeyen tatlarını baskılamak için deodorize edilmiştir. Çocuklar genellikle balık yağlarını kötü tatları nedeni ile ret ederler. Çocukların çok seveceği tatlar ile onların ihtiyacını karşılamak için Nutrigen Balık yağı şurubu özel olarak hazırlanan bu balık yağları kullanılarak üretilmiştir. Kullandığımız balık yağlarını Mikro-gen kalite kontrol Laboratuarlarında Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen balık yağı kalite standartlarına göre analiz ve kontrol yapıldıktan sonra üretilmesi için kullanmaktadır.

Çocukların 6. aydan itibaren kemiklerini güçlendirir; iskelet gelişimine, boylarının uzamasına yardımcı olarak büyüme ve gelişmelerine katkıda bulunur. Yenilenen Nutrigen Balık Yağı Şurubu, ABD International of Medicine direktiflerine göre Vitamin D miktarı 4 kat artırılarak güçlendirilmişitir. 

Kullanım Şekli: Çocukların 6. aydan itibaren, günde 2(iki) defa 1(bir) tatlı kaşığı (5mL) almaları önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.