Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Ferromixin Yeni Nesil Toz Demir Takviyesi


Ürün kodu: #7724
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Şurup sevmeyen çocukların günlük vitamin - mineral ihtiyacını karşılar

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,50 TL 29,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutrigen Ferromixin Yeni Nesil Toz Demir Takviyesi

Hakkında
Çocuklara demir vermek zordur, genellikle tadı kötü olduğu için çocuklar demiri yetersiz alırlar ve eksiklik giderilmez. Bu nedenle gıdanın içine serpiştirilen Nutrigen Ferromixin ile çocuklar sevdikleri yiyecekleri yerken eksiklerini de giderir. Nutrigen Ferromixin kaplı demir içerir ve bu sayede gıdaların tat, renk ve kokusunu değiştirmez, demir alımını kolaylaştırır.
Artık Çocuklara Demir vermek Çok Kolay Dünyada Demir Takviyelerinin Formu Değişiyor Serpiştirin Demir ile güçlendirin. Kan yapımı için demirin yanı sıra folik asit, A, C vitaminleri ile çinkoya gereksinim vardır.

Ferromixin:
6-24 aylık çocuklarda zeka gelişimi için demir takviyesi vazgeçilmezdir. Demir eksikliği ve demir eksikliğine bağlı kansızlığın giderilmesine, çocukların zeka düzeyinin, öğrenme kapasitesinin, fiziksel gelişiminin ve vücut direncinin artmasına yardımcı olur.
Kan yapımı için mutlaka gerekli demir, folik asit, A ve C vitaminleri ile çinko içerir.

Kullanım Şekli:
Nutrigen Ferromixin günde 1 defa 1 saşe (1 gram) alınmalıdır. Saşenin tamamı, pişirilmiş ve yeme ısısında olan yarı katı ve bir seferde tüketilebilecek kadar yiyecek içerisine serpiştirilerek boşaltılır ve iyice karıştırılır. Gıdanın renginin, kokusunun ve tadının değişmemesi için, saşe içeriği ilave edilen yiyecek 30 dakika içerisinde tüketilmelidir. 60 saşe (2 kutu) Nutrigen Ferromixin kullanılması çocuğun demir depolarını doldurur ve kansız kalmasını önler.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.