Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Nutrifoods Lifli Puding Çikolatalı


Ürün kodu: #19153
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Çocuklarda obeziteye karşı elele. Çocukları boş kalorilerden koruyun.

Bu ürünle birlikte 0,13 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
12,50 TL 12,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nutrigen Nutrifoods Lifli Puding Çikolatalı 110 gr
Çikolata sevenlere çikolata tadında 

Nutrigen Puding ve Pasta dolgu elyaf esaslı, vitamin ve mineral zenginleştirilmiş, çok düşük kalorili lezzetli pudinglerdir ve hazırlaması çok kolay pasta dolguları vardır. Nutrigen Nutrifood pudingler düşük kalorilidir, yüksek kalorili pudingler ve obeziteye karşı çocukları korumaya yardım edebilirsiniz.
Yüksek Lifli İçerik: Nutrigen NutriFood pudingler Her porsiyonu genel sağlık için uygundur ve 5 gram diyet lifi içerir. Yüksek diyet lifi alımı, düzenli fiziksel aktivite ve düşük enerjili yoğun gıdalara, kilolara karşı korur.  
Besin Yoğunluğu: Bazı kilolu çocuklarda "gizli açlık" olarak adlandırılan bir açlık hissidir. Nutrigen Pudingler kilolu çocuklarda eksik vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş özel mikrobesinler içerir.
Çok Düşük Kalorili: Yüksek kalori çocukluk obezite ciddi nedenlerinden biridir. Nutrigen NutriFoods pudingler boş kalori karşı çocukları korumak için yardımcı olur çok düşük kalori içerir.
Sağlıklı gıdaların ana problemlerinden biri tadıdır. Çocuklar çoğunlukla tadları nedeniyle sağlıklı besinleri reddediyorlar. Nutrigen NutriFoods Pudingler çocuklar karşı özenle üretilen  nefis bir tada sahiptir.

pudding4_tablo
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.