Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Nutrifoods Lifli Sıcak Çikolata


Ürün kodu: #19156
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Çocukları obeziteye karşı koruyan nefis lifli sıcak çikolata

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
14,50 TL 14,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nutrigen Nutrifoods Lifli Sıcak Çikolata 125 gr
Sıcak çikolata seven çocuklara çikolata tadında 

Diyet lifleri, Vitaminler, Mineraller ve DHA ile Nutrigen Kakaolu Toz Mix.
Nutrigen sıcak çikolata Kakao tozu Diyet lifleri ile vitaminler, mineraller ve DHA Glucomannan ve yararlı Çözünür diyet liflerinden oluşmaktadır. 
Ana yemeklerden önce günde 3 defa servis yaparken Glucomannan (Konjac mannan) kilo kaybı katkıda bulunur. Enerji kısıtlı diyet tüketildiği zaman Glucomannan, çalışır.
Çocukların vücut ağırlıklarını muhafaza eden çocuklara sağlık faydaları sağlayan güçlü anti-oksidanlar olan kakao flavonoidler için zengin bir kaynaktır.
Bazı kilolu çocuklarda "gizli açlık" olarak adlandırılan bir açlık hissidir. Kilolu çocuklarda eksik vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş özel mikrobesinler içerir.
DHA Balık omega-3 yağ asitleri ve DHA alımını maksimize kilo kaybı destekler.

drink1_tablo
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.