Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Supra Vitamin Mineral Şurubu 200ml


Ürün kodu: #7721
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Dünyada En Fazla Vitamin ve Minerali İçeren Tek Çocuk Gelişim Şurubu!

Bu ürünle birlikte 0,34 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,00 TL 34,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutrigen Supra Vitamin Mineral Şurubu 200ml

Ürün Hakkında:
Çoklu vitamin ve minerali bir arada içeren çocuk gelişim şurubudur. Çocuğunuz şampiyon olacak ise vitamin mineralini eksiksiz almalıdır.
Çocukluk dönemi, beslenme gereksinimlerine göre en fazla vitamin ve mineral eksikliğinin görüldüğü hassas bir dönemdir. Bu tür eksiklikler çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimini etkileyerek okul ve spor performanslarını düşürmektedir. Daha da önemlisi çocukluk döneminde eksik alınan besin ögeleri en erken şekilde takviye olarak alınmazsa ileriki dönemlerde kalıcı sağlık sorunları yaşanabilir, fiziksel ve zihinsel gelişim bozuklukları görülebilir. Bunun yanında gerekli ve yeterli vitamin mineral desteği alan çocukların IQ seviyelerinin arttığı gözlenmiştir. Çocukluk döneminde multivitamin multimineral alınması çocuklarda mental ve fizik performansta artış oluşturmaktadır.

Supra:
Dünyada en fazla vitamin ve minerali bir arada içeren, şampiyon olacak çocuklar için geliştirilmiş tek çocuk gelişim şurubudur.

Kullanım Şekli:

Çocukların 6 ay ile 1 yaş arasında günde 1(bir) tatlı kaşığı(5mL), 1 yaşından itibaren günde 1(bir) defa 2(iki) tatlı kaşığı(10mL) veya 2(iki) defa 2(iki) tatlı kaşığı (20mL) almaları önerilir.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.