Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Üzüm Çekirdeği Sıvısı ile 13 Vitamin 5 Mineral 200ml

2 yorum | 3,50 puan

Ürün kodu: #6274
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Çocuğunuzun hem bugünkü hem de gelecekteki sağlığını korur, sağlıklı büyümesi ve gelişmesini destekler. İştahı düzenler, kan yapar, can yapar.

Bu ürünle birlikte 0,34 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,00 TL 34,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutrigen Üzüm Çekirdeği Sıvısı ile 13 Vitamin 5 Mineral 200ml

Üzüm çekirdeği ekstresi besleyici değeri yüksek bileşenler içerir. Vitamin mineraller ile, güçlendirilmiştir. Sağlığı korur ve vücut sistemlerini güçlendirir. Nutrigen Üzüm çekirdeği ekstreli vitamin mineral şurubunun bir ölçeği 250 gram üzüme eşdeğerdir. Bu miktar 60 gram pekmeze karşılık gelir.
Nutrigen Üzüm Ekstreli şurup gerçek üzüm suyu kullanılarak üretilmektedir. İçinde aroma, tatlandırıcı bulunmaz.

Üzüm:
Çocuğunuzun hem bugünkü hem de gelecekteki sağlığını korur, sağlıklı büyümesi ve gelişmesini destekler. İştahı düzenler, kan yapar, can yapar.
Bağışıklık sisteminin, sinir sisteminin, sindirim sisteminin ve metabolizmanın güçlendirilmesine, kronik hastalık riskinin azaltılmasına yardımcıdır.

Kullanım Şekli:
Çocukların 1 yaşından itibaren, günde 1(bir) tatlı kaşığı (5ml) veya günde 2(iki) defa (bir) tatlı kaşığı (5ml) almaları önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.