Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Vegy 200 ml

1 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #11283
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,50 TL 54,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nutrigen Vegy Şurup Sebze Yemeyenlere 200 ml


Ürün Hakkında:

Sebze yemeyen ya da yeterince tüketmeyen çocuklar için gerekli vitamin-mineraller ile 7 farklı sebze ekstresi içerir. Çocuğunuzun sağlıklı büyüme ve gelişmesine katkıda bulunur.
Sebze tüketimi sağlıklı bir beslenme için kaçınılmazdır. Nutrigen Vegy Şurup içerisinde çocukların temel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılayacak kadar vitamin mineral ile birlikte çocukların sebze biyofaktör ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak brokoli, enginar, lahana, kereviz,pırasa,havuç ve ıspanak ekstrelerini içermektedir.

Vegy:

Sebze sevmeyen ve yeterince tüketmeyen çocuklar için gerekli vitamin ve mineraller ile 7 farklı sebze ekstresi içerir. Çocuğunuzun sağlıklı büyümesine eşsiz katkıda bulunur.

Kullanım Şekli:
Günde 1(bir) defa 1(bir) tatlı kaşığı (5mL) veya 2(iki) tatlı kaşığı (10mL) almaları önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.