Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nutrigen Vitamixin Şurup Sevmeyen Çocukların Vitamin Mineral Tozu


Ürün kodu: #7723
Son kullanma tarihi:

Tüm Nutrigen Ürünleri

Şurup sevmeyen çocukların günlük vitamin - mineral ihtiyacını karşılar.

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,00 TL 44,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nutrigen Vitamixin Şurup Sevmeyen Çocukların Vitamin Mineral Tozu/10 Vitamin 4 Mineral

Ürün Hakkında:

Yine içinde kaplı demir bulunan, bebeklerin ve çocukların yarı katı gıdalarına serpiştirilerek kullanılan Nutrigen Vitamixin, Şurup sevmeyen çocukların günlük vitamin - mineral ihtiyacını karşılar. Çocuğunuzun sevdiği yiyeceklere karıştırın, onun gerekli vitamin ve mineralleri yeterince almasını sağlayıp, sağlıklı büyüme ve gelişmesine destek olun.

Vitamin ve mineral eksikliği bebeklerde büyüme ve zeka gelişimi bozukluğuna, çocuklarda okul başarısında düşüklüğe neden olabilir. Çocuklarda erken dönemde bu eksikliklerin önüne geçmek ileride karşılaşılabilecek kronik hastalık risklerini düşürmenizi sağlar. Aynı zamanda yapılan araştırmalar günlük vitamin ve mineral takviyesi kullanımının çocukların IQ düzeyini 2.5-15 puan artırabildiğini göstermektedir.

Vitamixin:
Şurup sevmeyen çocukların günlük vitamin - mineral ihtiyacını karşılar.
Çocuğunuzun sevdiği yiyeceklere karıştırın, onun gerekli vitamin ve mineralleri yeterince almasını sağlayıp, sağlıklı büyüme ve gelişmesine destek olun.
Sizin de içiniz rahat olsun!

Kullanım Şekli:
Nutrigen Vitamixin günde 1 defa 1 saşe (1 gram) alınmalıdır. Saşenin tamamı, pişirilmiş ve ısısında olan, yarı katı ve bir seferde tüketebilecek kadar yiyecek içerisine serpiştirilerek boşaltılır. Gıdanın renginin, kokusunun ve tadının değişmemesi için, saşe içeriği ilave edilen yiyecek 30 dakika içerisinde tüketilmelidir. Şurup sevmeyen, yetersiz beslenen, gerekli miktarda et, sebze, meyve tüketemeyen çocuklarda hem demir takviyesi, hem de günlük vitamin mineral ihtiyacının karşılanması için kullanılması önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.