Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nüvem Sabun


Ürün kodu: #12369
Son kullanma tarihi:

Tüm Nüvem Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,07 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
7,25 TL 7,25 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
NÜVEM SABUN 50GR

İçerik :
Defne yağı (en az %50), Zeytin yağı, Aloe vera ekstresi.

Hakkında :
Nüvem Sabun, içeriğindeki bitkisel yağlar ve Aloe vera ekstresi ile saç diplerinin beslenmesine, yıpranmış saçların onarılmasına, zayıf ve ince saç tellerini güçlenerek dolgun ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Saç diplerindeki hücreleri aktive eder. Ciltte oluşan ölü derinin atılmasını hızlandırır. Dolayısıyla çevre şartları, kimyasal temizleyiciler ve çeşitli nedenlerden kaynaklanan saç yıpranması probleminin çözümüne katkıda bulunur.

Kullanılışı :
Her akşam ılık su ile ıslatılmış saça uygulanıp köpürtülür. Birkaç dakika bekledikten sonra saç durulanıp bir havlu yardımı ile kurutulur. Kurutma esnasında saç kurutma makinesi kullanılması tavsiye edilmez.

SIK SORULAN SORULAR

Nüvem Saç Losyonu ve Nüvem Sabun’u nasıl temin edebilirim?
Nüvem Pharmacists’ Laboratory ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır.

Fiyatları ve Kullanım süresi ne kadardır?
Nüvem Saç Losyonu : Kullanılacak bölgenin genişliğine göre değişmekle birlikte ortalama 1 aydır.
50 ml cam şişede Satış Fiyatı : 90.80 TL
Nüvem Sabun : Minimum %50 defne yağı ve bitki ekstreleri içeren Nüvem Sabun tamamen el yapımıdır.
Satış Fiyatı : 7.50 TL

Nüvem Saç Losyonu’nun yan etkileri nelerdir?
Hipotansiyona, erkeklerde libido azalmasına veya hormonal bir yan etkiye neden olur mu?
Nüvem Saç Losyonu’nun bilinen bir yan etkisi yoktur. Homeopatik bir ürün olması nedeniyle tansiyonda veya libidoda herhangi bir değişime neden olmaz. Haricen kullanıldığından sadece saç köklerine kadar inerek, DHT oluşumunu engeller. Herhangi bir hormonal yan etkisi yoktur.

Sporcuların kullanmasında herhangi bir doping etkisi yapar mı?
Sporcuların güvenle kullanabileceği bir üründür.

Nüvem Saç Losyonu’nu sadece erkekler mi kullanabilir? Kadınlarda kullanılabilir mi?
Evet, kadınlarda da kullanılır ve yan etkisi yoktur. İçeriği nedeniyle kimyasal işlemlerden dolayı yıpranan saç tellerine hacim ve elastikiyet kazandırır.

Nüvem Saç Losyonu’nun etkinliği nedir?
Nüvem Saç Losyonu’nun etkisi kişinin yaşına, yaşam biçimine, metabolizma hızına, beslenme alışkanlıklarına, genetik özelliklerine, yaşadığı çevresel şartlara, ürünü doğru ve düzenli kullanmasına bağlı olarak 3 ile 6 ay arasında değişmektedir.

Nüvem Saç Losyonu’nu devamlı kullanılmalı mıdır?
Saç dökülmesi vücutta süregelen biyokimyasal bir reaksiyonun sonucu olarak ortaya çıktığı için, hedeflenen sonuca ulaşıldıktan sonra da, haftada 1-2 kez uygulanması önerilir.

Saç ekimi yaptırdıktan sonra Nüvem Saç Losyonu kullanılabilir mi?
Saç ekimi sonrasında, saçlı derinin tamamen iyileşmesini takiben kullanılabilinir.

Nüvem Saç Losyonunu nasıl kullanmalıyım?
Nüvem Saç Losyonu'nun içeriğindeki etken maddelerin saç folikülüne ulaşabilmesi için temiz saçlı deriye uygulanmalıdır. Sebum ve toz parçacıkları folikül ağzından etken madde geçişini engeller. Bu temizliğin Nüvem Besleyici Sabun veya saç yapınıza uygun Nüvem Şampuanı ile yapılması etken madde geçişini arttırmaktadır. Uygulamanın gece yapılması Nüvem Saç Losyonu'nun etkinliğini arttırır.
Nüvem Besleyici Sabun veya Nüvem Saç Şampuanı ile yıkanan nemli saç derisine, özellikle saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgeye 1 cm uzaktan 2-3 defa püskürtülerek masaj yapılması önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.