Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Body Huile Minceur Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı 100 ml


Ürün kodu: #16777
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı

  % 20 İNDİRİMLİ 
120,00 TL 96,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Body Huile Minceur Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı 100 ml
 
Selülit ve Ödem gidermek için formüle edilmiş özel bir masaj yağıdır.
Bitkisel Yağlar (Susam, Fındık, Macadamia Fındığı), Esansiyel Yağlar (Sedir, Greyfurt, Cedrol, Ölmezotu) ve Su Yosunu Özünden oluşan formülü ile yağ stoklanmasını azaltıyor ve ödem oluşumunu engelliyor. Yapılan testler, ürünün karın ve basen çevresinde 1,5 santimetreye varan incelme sağladığını ve cilt görünümünü %100 oranında düzelttiğini ortaya koyuyor.
Kolayca emilen, cilt yüzeyini düzleştiren ve pürüzsüzleştiren Nuxe Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı,tüm cilt tiplerine, karın ve basen bölgelerine uygulanabiliyor. %99 oranında doğal içerikten oluşur. Paraben İçermez. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.