Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Creme Prodigieuse Daily Defense DD Cream Spf30 30 ml


Ürün kodu: #19230
Son kullanma tarihi: 10.2017

Tüm Nuxe Ürünleri

Tüm cilt tipleri için Nemlendirici, yorgunluk giderici DD krem

  % 20 İNDİRİMLİ 
95,00 TL 76,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Creme Prodigieuse Daily Defense Spf30 30 ml
Tüm cilt tipleri için Nemlendirici, yoğunluk giderici DD krem

Yoğun ve derinlemesine nemlendirme özelliğiyle cildi yaşlanma ve dış etkenlere karşı koruyor. İçeriğinde; cilt sıkılaştırıcılar, bitkisel maddeler, aydınlatıcı ve canlandırıcı içerikler, anti aging içerikli antioksidanlar, matlaştırıcı ve sivilcelere karşı anti bakteriyel içerikler de mevcut. 

Doğal içerikli DD Krem Krem güzelleştirici Çok koruyucu etki sağlar. Rengi "çıplak deri" etkisi ile tüm cilt tonlarını içerir.

Açık
Orta
Koyu 
Tonlarını içermektedir 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.