Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Creme Prodigieuse Nuit 50 ml


Ürün kodu: #15119
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

Nemlendirici Yorgunluk Giderici Gece Bakım Kremi

  % 20 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 87,20 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
  Nuxe Creme Prodigieuse Nuit /  Nuxe Nemlendirici Yorgunluk Giderici Gece Bakım Kremi  ( NEMLENDİRİCİ YORGUNLUK GİDERİCİ BAKIM )

Sundukları...
Antioksidan özelliği yüksek doğal aktif içeriklerin bileşiminden oluşan (mavi ölmezçiçek, mavi ageratum özü, kakao özü) ve bir nuxe yeniliği olan bu bakım kremi, cildi nemlendirirken, yorgunluk belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olur ve cildin çevresel faktörlerden kaynaklanan oksidatif stresin etkilerine karşı karunmasına yardımcı olur. Paraben içermez.
 
Sizin için uygun mu?
Bu güzellik bakım ürünü her yaştan ciltlere uygundur. Özellikle kalınlaşmış ve donuk ciltlere önerilir. 
 
Cilde Faydaları :
Donuk ve solgun cilt dengelenir ve yenilenir.
 
Kullanım Şekli :
Akşam göz çevresi ve burun kenarları hariç yüz ve boynunuza uygulayın. 
  
İçindekiler:
Mavi ölmezçiçek, mavi ageratum özü, kakao özü
 

 
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.