Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Masque Creme Fraiche de Beaute 50 ml


Ürün kodu: #16794
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

24 Saat Nemlendirici ve Yatıştırıcı Nem Maskesi

  % 20 İNDİRİMLİ 
100,00 TL 80,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Masque Creme Fraiche de Beaute 50 ml

Rahatlatan ve Parlaklık Kazandıran Nemlendirici Maske
Krem bazlı yapısı ile yüzünüz ve göz çevreniz için mükemmel bir nem banyosu sunar. Her cilt tipi için uygun olan bu güzellik bakım ürünü özellikle nem kaybetmiş, yorgun, stresli veya çevresel faktörlerden etkilenmiş ciltlere önerilir.
 
Kullanım Şekli:
 
Yüzünüz ve göz çevrenize cömertçe uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra kalan kısmı masajla yedirin ya da peçete veya Çiçek Özlü Tonik ile temizleyin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.