Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Merveillance Expert Yeux 15 ml


Ürün kodu: #19084
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

Yerleşik çizgiler için göz çevresi bakım kremi

  % 20 İNDİRİMLİ 
145,00 TL 116,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Merveillance Expert Yeux 15 ml
Yerleşik çizgiler için göz çevresi bakım kremi

Büyük buluş:
Bu krem yeleşik kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve ciltteki sıkılık kaybını azaltmak için 3 temel proteini; kollajen, elastin, vimentini hedef almaktadır. Göz altı torbalarına karşı etkili formülü gözlerin dinlenmiş görünmesine ve siyah halka görünümünün anında azalmasına  yardımcı olur. Düzenli kullanımda yerleşik çizgileri doldurarak göz çevresinn toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlar.

%94.2 Döğal içerikten oluşur

Bu tedavi tüm cilt tipleri için uygundur. Anti-şişlikleri ve kapatıc  iki işlevi vardır.
 
Onun formülü kafein mikro-dolaşımı üzerindeki uyarıcı özellikleri bilinen bir kompleks bitki içerir. Bir drenaj etkisi, etkin şişlikleri ve koyu halkaları azaltır. Öte yandan, formül içinde ihtiva tetrapeptid 5 çift etkinliğe sahiptir: bu kabarıklık koyu bölgelerdeki rengi azaltır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.