Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Nirvanesque Enrichie 50 ml


Ürün kodu: #15160
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

İlk Kırışıklık Bakım Kremi - Kuru Ciltler

  % 20 İNDİRİMLİ 
145,00 TL 116,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Creme Nirvanesque Enrichie 50 ml

Nuxe İlk Mimik Çizgileri İçin Krem

Açıklama:


Sundukları...
Bu yenilikçi bakım, ilk kırışıklıklarla mücadele etmek için epidermisin derinliklilerinde etkinlik gösterir. NUXE'e özel patentli aktif bileşenleri, Mavi Lotus Çiçeği - Gelincik Tohumu kompleksi ve Gülhatmi Kökü, mikro gerilmeleri ortadan kaldırarak inanılmaz bir pürüzsüzleştirme ve rahatlama etkisi sağlar. Calmosensine® endorfin sentezini arttırarak yoğun stres giderici etki verir. Horozibiği, kadifemsi yapısıyla cildi anında sarar ve yumuşaklaştırır. Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülü, kuru ciltlere daha fazla rahatlık sunar.

Sizin için uygun mu?
Bu güzellik bakımı, 25/30 yaşından itibaren, ilk kırışıklıklar oluşmaya başladığında kullanılabilir. Kuru ve çok kuru cilt tiplerine uygundur.

Cilde Faydaları

Kuru cilt anında rahatlar ve inanılmaz bir yumuşaklık kazanır, "Nirvanesque® mutluluğu" ile parlar. Kırışıklıklar ve mimik çizgileri görünmez olur.

Kullanım Şekli
Sabah ve/veya akşam nazik hareketlerle yüz ve boynunuza uygulayın.

Nuxe Güzellik Önerileri:

Haftada 1 ya da 2 kez besleyici ve rahatlatıcı maske olarak kullanılabilir.

İçindekiler:
Mavi Lotus Çiçeği - Gelincik Kompleksi %2, Gülhatmi Kökü %1.5, Calmosensine® %3, Horozibiği %1, Macadamia Yağı, Esansiyel Yağlar(Gül ağacı, Kişniş)...
50ml Kavanoz
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.