Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Nirvanesque Light 50 ml


Ürün kodu: #18449
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

İlk Kırışıklık Bakım Kremi - Karma Ciltler

  % 20 İNDİRİMLİ 
145,00 TL 116,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Creme Nirvanesque Light 50 ml

İlk Kırışıklıklar ve Mimik Çizgileri İçin Besleyici Krem

Cilt Tipi: Karma Ciltler İçin

Bu yenilikçi bakım, ilk kırışıklıklarla mücadele etmek için epidermisin derinliklilerinde etkinlik gösterir. NUXE’e özel patentli aktif bileşenleri, Mavi Lotus Çiçeği - Gelincik Tohumu kompleksi ve Gülhatmi Kökü, mikro gerilmeleri ortadan kaldırarak inanılmaz bir pürüzsüzleştirme ve rahatlama etkisi sağlar. Calmosensine® endorfin sentezini arttırarak yoğun stres giderici etki verir. Horozibiği, kadifemsi yapısıyla cildi anında sarar ve yumuşaklaştırır. Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülü, kuru ciltlere daha fazla rahatlık sunar.

Bu güzellik bakımı, 25/30 yaşından itibaren, ilk kırışıklıklar oluşmaya başladığında kullanılabilir. Kuru ve çok kuru cilt tiplerine uygundur.

Karma ciltlerde anında rahatlar ve inanılmaz bir yumuşaklık kazanır, "Nirvanesque mutluluğu" ile parlar. Kırışıklıklar ve mimik çizgileri görünmez olur.

Kullanım Şekli:

Sabah ve/veya akşam nazik hareketlerle yüz ve boynunuza uygulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.