Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Nuxellence Eclat Gündüz Bakımı 50 ml


Ürün kodu: #19231
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

Nuxellence Eclat genclik ve ışıltı verici Anti-Aging bakım

  % 0 İNDİRİMLİ 
260,00 TL 260,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Nuxe Nuxellence Eclat Gündüz Bakımı 50 ml

Nuxellence 

Recharger genclik ve ışıltı verici Anti-Aging bakım sağlar

Tüm cilt tipleri için - her yaş için kullanılabilir

DOĞAL ETKİ

çiçek Passiflora ve Hyaluronik Asit, 10 patent ile anti-aging tedavi eder, cilt hücrelerinin kalp optimum enerji seviyelerini korumaya yardımcı olarak vcildi canlandırır. Ciltin ışıltılı ve genç görünümünü sağlar. Zengin dokusu pigmentler hemen aydınlanır.

Tek başına kullanılabilir veya  sabah Nuxellence Eclat uygulayın. Nuxellence Detosk ile cildi detoks mükemmellik gece anti-aging programı ile tamamlayın. Mükemmel etkiyi hissedin

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.