Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Reve De Miel Creme Mains Et Ongles 75ml


Ürün kodu: #16785
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

Onarıcı besleyici ve koruyucu el ve tırnak bakım kremi

  % 20 İNDİRİMLİ 
35,00 TL 28,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Reve De Miel Creme Mains Et Ongles 75 ml

Onarıcı Besleyici El ve Tırnak Kremi
Yağsız krem, ellerinizi ve tırnaklarını besler, onarır ve korur. 36 aydan büyük bebekler dahil tüm aile fertlerine ve cilt tiplerine uygundur. Elleriniz yumuşar ve esneklik kazanır. Tırnaklarınız kuvvetlenir.
 
Kullanım Şekli:
 
Gün içersinde ihtiyaç duydukça parmaklardan bileklere kadar masaj yaparak uygulayın. Tırnaklarınızın çevresine özen gösterin. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.