Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuxe Reve De Miel Creme Pieds Ultra Reconfortante 75ml

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #16786
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuxe Ürünleri

Nemlendirici Yatıştırıcı ve Onarıcı Ayak Bakımı

  % 20 İNDİRİMLİ 
55,00 TL 44,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuxe Reve De Miel Creme Pieds Ultra Reconfortante  75 ml
 
Nemlendirici Yatıştırıcı ve Onarıcı Ayak Bakımı
 
Açıklama:
 
Akasya Balı, Susam, Pirinç Kepeği, Ekium ve Shea Butter’dan oluşan doğal içeriğiyle, “Rêve De Miel” “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” cildi 24 saat besleyerek, nemlendiriyor ve ciltte yağlı bir his bırakıyor.
 
Balın doğasından gelen zengin içeriği ve besleyici etkiyi “Rêve De Miel” Bal Rüyası Serisi’nin ürünlerinde değerlendiren NUXE, ayak kuruluğuna ve cilt yıpranmasına karşı geliştirdiği yeni“Crème Pieds Ultra-Réconfortante” ile ayaklara keyifli bir bakım sağlıyor.
 
Cilt bakımında doğallığa önem veren NUXE, “Rêve De Miel” serisine eklenen yeni ürünü bal özlü ayak kremi “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” ile tüketicilerine keyfin yanında bakım da sunuyor. Formülündeki Akasya Balı, Susam, Pirinç Kepeği, Ekium ve Shea Butter ile kuru ve çok kuru ayakların nem dengesini düzenliyor, cildi yumuşatıp, rahatlatıyor.
 
Ultra konfor sağlayan doğal içerikli ayak kremi, cildin lipit seviyesini düzenleyerek ilk kullanımdan itibaren ayakları rahatlatıyor. Nasırlı pürüzlü görünümü azaltırken, 24 saat boyunca cildi besliyor, cildin nem dengesini düzenliyor ve cilde esnekliğini geri kazandırıyor.
Uygulandıktan sonra yağlı his bırakmayan Nuxe “Rêve De Miel” “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” 3 yaşından büyük bebekler dahil tüm aile bireyleri tarafından kullanılabiliyor.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.