Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NYDA Anti Bit Sprey

8 yorum | 3,88 puan

Ürün kodu: #10444
Son kullanma tarihi:

Tüm NYDA Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,29 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,00 TL 29,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

NYDA Anti Bit Sprey 50 ml
Kullanım Şekli :

1 - NYDA kuru saça uygulanır. NYDA' yı bütün saçı kaplayacak şekilde dikkatlice püskürtünüz.Saçlarınızın ve saç derinizin NYDA ile tamamen ıslanmasını sağlayınız.
2 - Saçlarınız tamamen solüsyonla ıslanıncaya kadar masaj yapınız. Özellikle deriye yakın olan kulak arkasında bulunan saçların NYDA ile iyice kaplandığından emin olunmalıdır. Bu bölgeler bit yumurtalarının en çok bulunduğu yerlerdir. NYDA' yı en az 30 dakika boyunca saçınızda bekletiniz.3 - NYDA' yı saçınızda en az 30 dakika beklettikten sonra, boğularak ölen bitleri saçınızdan ayırmak için saçınızı N YDA bit tarağı ile dikkatlice tarayınız. NYDA uzun saçları bile kolayca taranabilecek duruma getiren özel içeriği sayesinde saçınızı kolayca taramanızı sağlar.
4 - Saçlarınızı hemen yıkamayınız, en az 8 saat süre ile kurumaya bırakınız.
5 - 8 saat sonunda kendi şampuanınız ile yıkayınız.

Tedavinin kontrolü için sonuçlar 8-10 gün sonra gözden geçirilmelidir. Eğer gerekli ise uygulama yukarıda anlatıldığı şekilde tekrarlanmalıdır. NYDA ile tedavi güvenlidir ve birkaç kez tekrarlanabilir.

NYDA bit tarağı, turuncu rengi ve sık dişli yapısı ile bitlerin kolayca temizlenmesine yardımcı olur.
 

 NYDA® Sprey tek uygulamada bit ve sirkeleri yok etmektedir.


 NYDA® Sprey uygulamasından sonra baş bitlerini bir dakika içerisinde, sirkeleri ise tek uygulamada öldürdüğünü kanıtlamıştır.


 Bileşimindeki %92 Dimetikon ile fiziksel olarak etki gösteren NYDA® Sprey, bit ve sirkelerin solunum sistemine hızla ve derinlemesine nüfuz eder ve onları boğarak tek uygulamada öldürür.


 Bitleri ve sirkeleri yok etmek için kimyasal etkili böcek ilaçları içermez.


 NYDA® Sprey’in kullanımı kolay ve güvenlidir.


 NYDA® Sprey, ciltte tahrişe sebep olmaz.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.