Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

OHTpeptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi 30 ml

1 yorum | 3,00 puan

Ürün kodu: #6109
Son kullanma tarihi:

Tüm OHTpeptide 3 Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,01 kozmipara hediye!
  % 50 İNDİRİMLİ 
202,00 TL 101,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
OHTpeptide 3 CANLANDIRICI GÖZ KREMİ


Açıklama :

Göz altı morlukları için bir ilk olan patentli 4 peptid içeren OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi sahip olduğu etken maddeler sayesinde, kozmetik dünyasında bir ilki gerçekleştirmiştir. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi gün boyu göz çevrenizde yer alan, sizi yaşlı, yorgun, bitkin gösteren, endişe veren ve giderilmesi güç olan göz altı morluklarınızdan (siyah halkalardan) kurtulmanız için özel olarak formüle edilmiş bir üründür.

Çoğu insan göz altı morlukları nedenlerinin yoğun gece hayatı, geç saatlere kadar çalışma, yorgunluk veya basit alerjiler olduğunu düşünür. Fakat yapılan dermatolojik araştırmaların birçoğu gösteriyor ki; siyah halkalar göz çukurlarındaki kılcal damarların içinde yer alan hemoglobinin oksidasyonuna bağlıdır. Başka bir deyişle göz çukurundaki kılcal damarlar, kanı sızdırarak oksijene maruz kalmasına (hemoglobin degradasyonu) yol açarlar. Bu sızıntıyla meydana gelen oksidasyon göz çevresinin mor hatta siyah renge bürünmesine neden olur.  

Peptidler cildin iyileşme sürecinde yaşamsal bir rol oynar. Bu protein molekülleri, vücutta doğal olarak bulu nurlar ve zarar gören cildin onarılması için sinyaller gönderirler. Özel olarak formüle edilen 4 patentli peptid içeriği sayesinde OHT Peptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi gözün alt ve üst tabakalarındaki cilt torbalanmalarını, ince çizgileri ve morlukları azaltmayı hedefler. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi hassas göz çevresi içine kolaylıkla absorbe olan zengin krem formülasyonudur. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kreminin kapsamlı formülasyonu göz çevresinindeki derinin derhal ışıldamasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur; stres, yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini azaltır. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi içeriğiyle enzim aktivitesini ayarlayarak hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun sonucunda mor rengin daha açık olan normal ten rengine bürünmeye başladığı gözlenmiştir. Ayrıca OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kreminin,içeriği ile, kılcal damarları güçlendirerek bu bölgeye hücum eden hemoglobin sızıntısını durdurmaya yardımcı olduğu bilimsel çalışmalarca ispatlanmıştır. Bu sayede göz çukuru bölgesinin daha fazla zarara uğraması önlenmiştir. Güçlü bir antioksidan olan OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi, göz altı morluklarının giderilmesi için geliştirilmiş olup,hem kadınlara hem erkeklere hitap eden bir göz dermakozmetik üründür.

Günde iki kez hafif dairesel hareketlerle az miktarda kullandığınız OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi sayesinde göz çevrenizde değişim yaşanacaktır. Göz çevrenizdeki kronik şişkinliklerin ve göz altı morluklarınızın görünümünde azalma gerçekleşecektir.

Ürün İçeriği :
Canlandırıcı Göz Kremi CHRYSIN NHS

Göz altı bölgesini kanlandırarak pigment kaynaklı göz altı derisindeki halka şeklindeki morlukları azattığı, göz altı bölgesini parlaklaştırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

PALMITOYL OLIGOPEPTIDE (BIOPEPTIDE-CL)

Kollajen üretimini stimüle ederek, epidermisi kalınlaştırarak cildin üst tabakasını yeniden yapılandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

HESPERIDIN DIPEPTIDE
Kapiller permeabiliteyi azaltarak göz altı bölgesindeki sıvı tutulumunu azalttığı, lenfatik dolaşımı düzelterek torbalanmaları azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

PALMITOYL TETRAPEPTIDE
Vücudun interlökin (erken yaşlanma ve enflamasyon oluşumunu tetikleyen kimyasal haberciler) üretimini kontrol ettiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

MANGO TOHUMU YAĞI
Kozmetik uygulamalarda kuru ciltleri nemlendirir ve canlandırır.

BİBERİYE EKSTRESİ
Kan dolaşımını hızlandırır Biberiye yağı, vücuttaki yağ bezelerinin zamanla eriyerek kaybolmasını sağlar Sinirleri uyarır ve güçlendirir, kırışıklıkları giderir

E VİTAMİNİ
E vitamini, cildin en alt hücrelerine kadar nüfus ederek erken yaşlanmayı önlemekte, parlaklaştırıcı ve canlandırıcı bir etki yapmaktadır.

DİPEPTİDE-2
Ciltteki lenfatik dolaşıma ve detox`a yardımcı olur.

Uygulama Önerileri :
Temiz ve kuru cilde, sadece göz çukuru bölgesine, günde iki kez hafif dairesel hareketlerle OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremini uygulayınız. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi yoğun bir formüle sahip olduğundan ürünü az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.