Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

OHTpeptide 3 For Smokers Yüz Kremi 120 ml


Ürün kodu: #6112
Son kullanma tarihi:

Tüm OHTpeptide 3 Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,40 kozmipara hediye!
  % 50 İNDİRİMLİ 
279,00 TL 139,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
OHTpeptide 3 FOR SMOKERS YUZ KREMİ


Açıklama :

Küresel Isınma sonucunda atmosfer ve ozon tabakasının dengesi giderek bozuluyor. Endüstriyelleşmenin de etkisi ile atmosferde dolaşan zararlı ve kanserojen gazların özellikle cilt üzerindeki olumsuz etkisi her geçen gün artıyor. Sigara dumanının kendisi ise öyle zararlı ki, tek başına çevre kirliliğinin tüm olumsuz etkilerini ve zehirli gazları içeriyor.Bununla birlikte cildin biyolojik yaşlanma süreci de işlemeye devam ediyor.Bu konuda ABD`de yapılan çalışmalar sonucunda geliştirilmiş olan, kozmetik dermatolojinin yeni yıldızı  OHT For Smokers Yüz Kremi.

OHT Peptide  3 For Smokers  Yüz Kremi  sadece sigara içen
değil, sigara dumanı ile çevresel ve biyolojik yaşlanmaya maruz kalan herkesin kullanabileceği yüz kremi formudur.

Uygulama Önerileri :
Fındık büyüklüğünde bir miktar dairesel hareketler ile yüze yedirilmelidir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanmalıdır. Koruyucu ajan olarak,Kahverengi suyosunu, günlük kullanılabilen ince ve nazik bir tabaka ile cildi kaplar. Ancak cilt suyla yıkandığında ya da temizleme işlemi uygulandığında etkisi azalacağından, günde 2 defa uygulama yapılması önerilir.
Uygulamadan sonra maksimum etki için cilt yıkanmamalıdır. OHT Peptide  3  For Smokers`ın  OHT Peptide 3 Yüz ve Boyun Kremi`nden farkı, formülasyona eklenen yeni etken maddelerdir. Dolayısı ile kırışıklık giderici ve nemlendirme etkisi, Smoker form için de geçerlidir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.