Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

OHTpeptide 3 Yeniden Yapılandırıcı Serum 30 ml


Ürün kodu: #6111
Son kullanma tarihi:

Tüm OHTpeptide 3 Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,99 kozmipara hediye!
  % 54 İNDİRİMLİ 
213,00 TL 99,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
OHTpeptide 3 YENİDEN YAPILANDIRICI SERUM 30 ML

AHA Kimyasal Peeling Nedir?
Cilt canlandırma sistemi veya cilt ye nileme programı olarak adlandırılabilir. Cildin üstteki sorunlu kısmını soyarak atar ve alttan yeni hücrelerin yapılanmasını sağlar. İleri dönemde cildin destek dokusunu arttırır. Böylece parlak, canlı, gergin ve yumuşak, kır ışık ve izlerden arınmış bir görünüm ortaya çıkar. OHT peptide 3 Yeniden Yapılandırıcı Serum, iki yeni patentli Alfa Hidroksil Asid içerir. Her iki kompleks de, minimum yan etki ile ciltte zamanın yıpratıcı etkilerine karşı yüzey düzeltici etki gösterir.

Sonuç: Güvenli ve etkilidir , tahriş etmez .

Başarılı Sonuç verdiği durumlar:
Gözenekli cilt yapısı, mat ve solgun cilt, leke, pürüzler, sivilce izleri. OHT peptide 3 Besleyici - Yeniden Yapılandırıcı Serum , ciltteki güneş lekeleri, ton faklılıkları, pürüzler, pullanmış deri, ince çizgiler, genişlemiş ya da tıkanmış gözenekler (siyah noktalar) ve diğer gözle görünür kusurların düzeltilmesini hedefleyen, tahriş etmeyen serum formudur.
Cildi soyup, yeniden yapılandırarak yumuşatacak şekilde formüle edilmiştir.

Kokusuz ve yağsızdır. Aynı zamanda renklendirici ve koruyu madde içermez. Formülü hassas ve alerjik ciltler için özel olarak geliştirilmiştir.
İçeriğindeki bilimsel gelişmelerin sunduğu en yeni iki patentli AHA kompleksleri sayesinde zamanın yıpratıcı etkilerine karşı yüzey düzeltici etki gösterir. Glikolik amino asid kompleksi ve Lactic/amino asid komplekslerinin en belirgin özelliği ciltteki peeling işlemi sırasında rahatsızlığı minimuma indirgemeleri ve maksimum AHA dağılımını sağlamalarıdır . Aynı zamanda tahriş etmeden, güvenli ve etkili kullanım sağlar.

OHT peptide 3 Besleyici - Yeniden Yapılandırıcı Serum , içeriğinde bulunan yanma ya da kızarıklık riskini en aza indirgediği klinik olarak kanıtlanmış, cildi yumuşatıcı ve sakinleştirici etki gösteren mate, guarana, kola gibi bitki özleri sayesinde, tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.

Sonuç olarak;
-Taze ve ultra yumuşak yeni bir cilt ortaya çıkmasına katkıda bulu nur.
- Lekeleri gidermeye yardımcı olur.
-Genişlemiş gözenek, ince çizgi ve kır ışıklık gibi kusurları gözle görülür biçimde azaltır.
-Siyah noktaları (tıkanmış gözenekler) gidermeye ve yeniden oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Ürün İçeriği :
Saf su, glikolik asid (AHA) , sodyum laktit (AHA), pentilin glikol, arginin, fenil trimetikon, kamelya yaprağı ekstresi ( beyaz çay ), deniz kamçısı özü(pseudopterogorgia elizabethae), kola ekstresi, mate ekstresi, guarana ekstresi, PEG-8/SMDI kopolimer, siklopentasiloksin, butilin glikol, dimetikol, fosfolipitler, hidromeksilseluloz, iksantan sakızı, montmorillonite

AHAminoPlexTM:
Glikolik / amino asid compleksidir, minimum rahatsızlık ile maksimum AHA dağılımını sağlar.

Lactic Acid:
Lactic/amino asid compleksidir , minimum rahatsızlık ile maksimum AHA dağılımını sağlar.

Beyaz Çay:
Yeşil çaydan daha güçlü bir etkiye sahiptir, kızarıklıkların giderilmesine  yardımcıdır ve etki başladığında hissedilecek karıncalanmayı giderir.

Kola, Mate, Guarana:
Brazilian bitki komplekslerinin cilt soyulma işlemi sırasında oluşabilecek tahrişi giderici özellikleri bulunur.

Deniz kamçısı özü(pseudopterogorgia elizabethae):
Deniz kamçısı, anti-enflamatuar ( ödem giderici ) ve kızarıklık giderici özelliği ile kozmetik olarak kullanılan bir bitkidir.
Ciltte ortaya çıkan yanma ve kızarıklık gibi durumlarda, sızı ve kızarıklığı nazikçe giderir, cildi rahatlatır.

Uygulama Önerileri :
Temiz ve kuru cilde bezelye büyüklüğünde uygulayınız. Göz çevresine temastan kaçınınız. İhtiyaca göre günde 1 yada 2 kez uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.