Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oilatum Nemlendirici Bebek Losyonu 200ml


Ürün kodu: #20377
Son kullanma tarihi:

Tüm Oilatum Ürünleri

Bebek ve çocuklar için ciltteki kuruluğu azaltıcı, rahatlatıcı, koruyucu losyon

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
24,50 TL 24,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Oilatum Nemlendirici Bebek Losyonu 200ml

Kuru ciltler için nemlendirici losyon.

Bebeğinizin cildinin doğal nem bariyerini korumaya yardımcı olarak cildin kurumasını karşı bakım sağlar.İçerdiği mineral yağ ile cilt yüzeyinde ince bir tabaka bırakarak nemi hapseder ve böylece cildin kurumasını karşı koyar.

Uygun Cilt Tipi:

Bebek ve çocuk cildi

Kullanım Şekli:

Cilde masaj yaparak uygulayın.Harici kullanım içindir.İstenmeyen bir durum görüldüğünde ürünü kullanmayı bırakıp doktorunuza başvurun. 

Kullanım Sıklığı:

Günlük kullanıma uygundur.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.