Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oksitin Baby Bebe Yağı 200 ml


Ürün kodu: #12266
Son kullanma tarihi:

Tüm Oksitin Ürünleri

Mineal yağ içermeyen bitkisel içerikli formül

Bu ürünle birlikte 0,13 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
12,50 TL 12,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Oksitin Baby Bebe Yağı 200 ml
 
Mineal yağ içermeyen bitkisel içerikli formül
 
Oksitin Bebe Yağı içindeki karışımların (Zea Mays, Triticum Vulgare, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Olive Oil, Sunflower Oil, Jojoba Oil, Macademia Oil) içermiş olduğu, Vitamin A, Vitamin E ve Vitamin F gibi değerli aktifler sayesinde bebeğinizin hassas cildini korur, nemlendirir, besler, ipeksi bir yumuşaklık, canlılık ve parlaklık kazandırır. Bitkisel içerikli Oksitin Bebe Yağı, bebeğinizin hassas ve özellikle bebek bezinden tahriş olmuş cildi için yumuşatıcı, koruyucu, ve arındırıcı özelliği bakımından idealdir. Kadife Çiçeği özlü(Calendula) ve Papatya özlü (Chamomile) içeriği ile bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeden temizler ve pişik oluşumunu engeller. Bebek ciltlerinde kullanılmakla birlikte, kurumuş, çatlamış, yıpranmış ciltleri de besler, tedavilerini ve deri rejenerasyonunu destekler. İçeriğinde Mineral Yağ ve Boya yoktur. Masaj yağı olarak kullanılabilir. Hem bebeğinizin, hem de tüm ailenizin güvenle kullanabileceği bitkisel içerikli yağdır.
 
Kullanımı :
Bebeğinize banyo yaptırdıktan ya da bezini değiştirdikten sonra birkaç damla Oksitin Bebe Yağı'nı avucunuza alıp istenilen bölgeye kolayca sürebilirsiniz. Masaj yağı olarak kullanılırken de yine önce birkaç damla Oksitin Bebe Yağı'nı avucunuza döküp sonra bebeğinize masaj yaparak rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Oksitin Bebe Yağı, tüm aileniz için güvenle kullanabileceğiniz bir banyo sonrası yağı ve masaj yağıdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.