Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Onypso %15 Üre İçeren Tırnak Cilası (Psoriatik Tırnağa)

1 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #11665
Son kullanma tarihi:

Tüm Onypso Ürünleri

Sedefli Tırnak için Tırnak Cilası

Bu ürünle birlikte 0,32 kozmipara hediye!
  % 3 İNDİRİMLİ 
32,90 TL 31,91 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Onypso %15 Üre İçeren Tırnak Cilası 3 ml

Psoriatik Tırnağa Özel İlk Tedavi

Psoriasis nedeniyle kalınlaşan el ve ayak tırnaklarının lokal tedavisinde tavsiye edilen Mekanik keratolitik etkisiyle aşırı keratinleşmeyi azaltarak psoriatik tırnağın kalınlaşmasını engeller.

TIRNAK CİLASI
Tırnağın yapısına uygun kullanımı kolay yapıda
* Kolay ve pratik
* Tırnak yüzeyini tamamen kaplar.
* Sedefli tırnak üstünde keratolik etki

Dosaj :
6 Ay boyunca günde 1 kere akşam uygulama

Kullanım Şekli :
Yalnızca tırnaklara uygulanır ve harici kullanım içindir. Ürünü uygulamadan önce el ve ayak yıkanır, kurulanır. Günde bir kez olmak üzere 6 ay boyunca kalınlaşmış tırnak üzerine yeterli miktarda tırnak cilası tüm tırnağı kaplayacak şekilde uygulanır ve 1-2 dakika kuruması için bırakılır.

Üre suda çözündüğü için uygulamanın akşam yatmadan öne yapılması ürünün tırnak üzerinde mümkün olduğunca uzun kalmasına izin verdiği için tercih edilir.

Tırnağa mükemmel adapte edilmiş galenik likit form
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.