Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Onyster Üre Krem Flaster 10 gr


Ürün kodu: #16616
Son kullanma tarihi:

Tüm Onyster Ürünleri

Ayak Tırnağı Mantarı için Kimyasal Tırnak Ayırma Kremi

Bu ürünle birlikte 0,64 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
64,00 TL 64,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Onyster Üre Krem Flaster 10 gr
 
Ayak ve el tırnaklarındaki mantarların lokal tedavisinin bir parçası (hazırlayıcısı) olarak tavsiye edilir.Bileşiminin içinde bulunan %40 üre bazı nedeniyle tırnağın mantardan etkilenen ve tırnak yatağına yapışmasından sorumlu olan alanı zayıflatır.Bu zayıflatma sayesinde tırnağın mantardan etkilenmiş kısmının seçilerek ayrılmasına ,kesilme kolaylığı sağlanmasına ve böylece tırnağın kaldırılmasına  yardım eder ve mantara karşı tedaviye hazırlar.
 
Uyarılar :
Yıpranmış cilt üzerine uygulamayınız.İçeriğindeki maddelerden birine alerji oluşması durumunda kullanmayınız.

Kullanım Şekli :
Günde bir kez enfekte olmuş tırnak üzerine yeterli miktardaki pomadı uygulayınız ve kit içindeki flasterlerden her gün birini kullanarak enfekte tırnağın üzerine sarınız.24 saat pomadı ve flester uygulamasını her gün yapıp 24 saat sonra değiştirin.Tırnağın enfeksiyon oranına ve kalınlığına göre 1 haftadan 3 haftaya kadar tedaviye devam edilebilir.
 
İçeriği : 
Üre,Lanolin ,Beyaz Vazelin
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.