Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oral-B 3 D Boyutlu BeyazlIk Diş Fırçası


Ürün kodu: #12382
Son kullanma tarihi:

Tüm Oral-B Ürünleri

Dıştaki daha uzun kıllar fırçalama esnasında macunun dişlerin yüzeyinde tutulmasını sağlar.

Bu ürünle birlikte 0,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
8,50 TL 8,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Oral-B® 3 Boyutlu BeyazlIk Diş Fırçası

Oral-B® 3 Boyutlu Beyazlık 'da kullanılan yeni parlatıcı fırça kılları - mavi ve beyaz olanlar - ağız boşluğunun etkili temizliğine yardımcı olur - dişlerin arka yüzeyleri ve diş araları gibi ulaşılması güç bölgelerde bile.

Dıştaki daha uzun kıllar fırçalama esnasında macunun dişlerin yüzeyinde tutulmasını sağlar. Ürün kullanılıp eskidikçe, mavi Oral-B® indicator kılların rengi solarak diş fırçanızın değişme vaktinin geldiğini belirtir.

Oral-B® 3 Boyutlu Beyazlık diş fırçası ve İpana 3 Boyutlu Beyazlık diş macunları, melanozun etkili temizliğe yardımcı olması için, birlikte bir sistem oluşturur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.