Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oral-B Advantage Diş Fırçası


Ürün kodu: #5002
Son kullanma tarihi:

Tüm Oral-B Ürünleri

En çok tercih edilen diş fırçası

Bu ürünle birlikte 0,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
12,00 TL 12,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
kod 27996 39555 25373ORAL-B ADVANTAGE DİŞ FIRÇASI


Açıklama :

Tüketicilerimiz tarafından en çok tercih edilen diş fırçalarından biri olan Oral-B® Advantage®, Power Tip® kılları sayesinde ağzınızdaki ulaşılması zor bölgelere ulaşmanızı sağlarken, Oral-B® Action Cup® kıllar daha etkin bir temizlik sağlar. Mavi Indicator® kıllar yarıya kadar beyazlaşarak fırçanızı değiştime zamanı geldiğinde sizi uyarır.

Özellikler :

• Power Tip ® : Uzun ve eğimli kesilmiş kılları ile en arkadaki dişlere ve diş aralarına rahatlıkla ulaşarak derinlemesine temizlik sağlar.

• Action Cup ®: Farklı uzunlukta kesilmiş kılları ile dişlerinizi temizlerken diş etlerine de yumuşak bir şekilde masaj yapar.

• Mavi Indicator® kıllar yarıya kadar beyazlaşarak fırçanızı değiştirmeniz gereken zamanı hatırlatır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.