Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (Eğimli)


Ürün kodu: #11167
Son kullanma tarihi:

Tüm Oral-B Ürünleri

Oral-B İnterdental Fırça Sistemi - Eğilimli

Bu ürünle birlikte 0,10 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
9,80 TL 9,80 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
ORAL-B İNTERDENTAL (ARAYÜZ) YEDEK FIRÇA BAŞLIGI (EĞİMLİ)

Oral-B İnterdental Fırça Sistemi
Oral-B interdental fırça sistemi, özel açılandırılmış fırça sapı ve değiştirilebilir fırça başlıkları sayesinde, diş aralarındaki geniş boşlukları, diş tellerini ve köprüleri etkili bir şekilde temizleyerek, dişlerinizi temiz ve sağlıklı tutmanıza yardımcı olur.

Ürün Özellikleri
     Özel açılandırılmış fırça başı; uzun ve ince fırça boynu; ve başparmağınızı oturtacağınız özel fırça sapı sayesinde, en dar diş aralarını temizlerken dahi fırçayı rahatça kontrol edebilirsiniz.
    Uzun fırça sapı sayesinde en uzak yüzeylere bile ulaşabilirsiniz.
    Patentli ses-kilidi ve fırça ucu, fırça başlıklarını kolayca değiştirebilmenizi sağlar.
    Konik ya da silindir şeklindeki değiştirilebilir fırça başlıkları, bakteri plağını etkili ve güvenli bir şekilde temizler.
    Yumuşak süngerimsi fırça başlıkları, ameliyat sonrası bakım, implant bakımı, ağızda lezyon ve yaralar bulunması hallerinde ve ilaç tedavisi uygulamalarında kullanılabilir.Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.