Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oral-B Stages 1 Çocuk Diş Fırçası


Ürün kodu: #5003
Son kullanma tarihi:

Tüm Oral-B Ürünleri

Çocuğunuzun kullanacağı ilk diş fırçası olacaktı

Bu ürünle birlikte 0,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
9,36 TL 9,36 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
ORAL-B STAGES-1 ÇOCUK DİŞ FIRÇASI


Açıklama :

4-24 Ay. Oral-B® Stages® 1, çocuğunuzun kullanacağı ilk diş fırçası olacaktır. Diş hekimleri, çocukların dişlerinin, ilk dişin çıkmasıyla birlikte, yani yaklaşık 4-6 aylıkken, ebeveynler tarafından fırçalanmaya başlanmasını tavsiye etmektedir.

Özellikler :

• En yumuşak kıllara sahip fırça başı geniş yüzeyleri kaplar ve diş etlerine masaj yapar.

• Ergonomik fırça sapı ebeveynin eline uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, ıslakken bile kaymayan dokusu ve parmağınızı oturtabileceğiniz bölümü ile olağanüstü bir kontrol sağlar.

• 4 pastel renk kombinasyonu ve çocukların ilgisini çekmek üzere büyük resimler içerir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.