Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oral-B Stages 2 Çocuk Diş Fırçası


Ürün kodu: #5004
Son kullanma tarihi:

Tüm Oral-B Ürünleri

Çocukların ağzına uyum sağlayacak dar fırça başı.

Bu ürünle birlikte 0,10 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
10,00 TL 10,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
ORAL-B STAGES-2 ÇOCUK DİŞ FIRÇASI


Açıklama :

2-4 Yaş. Oral-B Stages diş fırçası süt dişlerini çıkarmaya devam eden ve muhtemelen bu dönemin sonunda süt dişlerinin tamamı çıkmış olacak çocuklar için tasarlanmıştır.

Özellikler :

• Çocukların ağzına uyum sağlayacak dar fırça başı.

• Oral-B® Power Tip® kıllar, dişlerini yeni fırçalamaya başlayan çocuklar için ulaşılması zor olan arka dişleri temizlemek üzere tasarlanmıştır.

• Kavranması kolay kısa fırça sapı, çocukların fırçalamayı öğrenmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

• Walt Disney’in sevilen çizgi film kahramanları Winnie the Pooh ve arkadaşları ile çocukları düzenli olarak dişlerini fırçalamaya yönlendirmeye yardımcı olur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.