Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oral-B Stages 3 Çocuk Diş Fırçası


Ürün kodu: #5005
Son kullanma tarihi:

Tüm Oral-B Ürünleri

Fırçalamayı yeni öğrenen çocuklar için idealdir.

Bu ürünle birlikte 0,10 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
10,00 TL 10,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
ORAL-B STAGES-3 ÇOCUK DİŞ FIRÇASI


Açıklama :

5-7 Yaş. Oral-B® Stages® 3 diş fırçası diş fırçalama sırasında ebeveynlerin denetimine daha az ihtiyaç duyan çocuklar için tasarlanmıştır. Bu dönemdeki çocukların tüm süt dişleri tamamlanmış olup kalıcı dişleri çıkmaya başlamıştır.

Özellikler :

• Kap şeklindeki kıllar her bir dişi iyice kavrar ve temizler, ayrıca Oral-B® Power Tip® kıllar ulaşılması güç arka dişleri kolayca temizler.

• Oral-B® Big Squish Grip® fırça sapı, fırçalamayı yeni öğrenen çocuklar için idealdir.

• Power Rangers ya da Disney’in prenseslerinden biri (Güzel ve Çirkin’in Belle’si, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Uyuyan Güzel ve Sinderalla) diş fırçalamayı çocuklarınız için kesinlikle daha eğlenceli hale getirecektir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.