Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Oralmedic Aft için

5 yorum | 4,40 puan

Ürün kodu: #9444
Son kullanma tarihi:

Tüm Oralmedic Ürünleri

Aft İçin

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Oralmedic (Aft İçin)

ORALMEDIC® aft ağrısı ve rahatsızlığını tek kullanımda. Doğal iyileşme için gereken en uygun şartları sağlamak amacıyla yara üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak etki eder.

Kullanma Talimatı:
Önemli-Lütfen dikkatle okuyunuz
1 Pamuklu kurulama çubuğu ile yaralı bölgeyi kurulayın
2 Aplikatörü renkli kısmı yukarı gelecek şekilde tutun. Renkli halkayı kırılana kadar bir tarafa doğru hafi fçe eğin. ORALMEDIC® ters uca
doğru akacaktır
3 Yaranın tamamını örtecek şekilde yara üzerine 5 saniye uygulayın. İşlemden hemen sonra kısa süreli sızlama gerçekleşir
4 Ağzınızı bol suyla çalkalayın ve tükürün.

Not: Her aft tedavisi için genellikle tek kullanım yeterlidir. Ağız çalkalandıktan hemen sonra ağrı devam ediyorsa aftın tamamen örtülmediğinin işaretidir. Bu durumda uygulamayı yeni bir aplikatörle tekrarlayın ve ağzınızı tekrar çalkalayın. Tek bir yaraya birden fazla uygulamayın. Eğer ağrı devam ediyorsa, doktorunuza danışın.

ORALMEDIC®, uçuk tedavisinde kullanılmaz. Rengini bozabileceği veya tahriş edebileceği için giysilerinize bulaştırmayın.

Önemli güvenlik bilgileri:
Sülfür içeren maddelere allerjiniz varsa kullanmayın. Hamilelerde veya 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmaz. Göze temastan kaçının. Göze temas ettirilirse, varsa hemen lenslerinizi çıkarın, gözlerinizi 15 dakika suyla yıkayın ve hemen doktora başvurun. ORALMEDIC® sadece ağız mukozasında lokal kullanım amaçlıdır. Aftın içinde ve etrafında oluşan beyaz tabaka, etkili bir tedavinin göstergesidir. Kullanım sırasında lokal tahrişe veya hafi f kabarıklığa sebep olabilir. Aşırı tahriş gerçekleşirse, bol suyla ağzınızı çalkalayın. Durum devam ederse, doktor veya diş hekiminize başvurun. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Oda sıcaklığında saklayınız.
İçindekiler: HybenX (Hydroxybenzenesulfonic asit, Hydromethoxybenzenesulfonic asit, Sülfürik asit, Su, FD&C Red 40.

Ambalaj şekli: Herbiri 0.2ml HybenX solüsyon içeren 3 tek kullanımlık aplikatör. 3 kurulama çubuğu.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.