Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organicare Baby Oil Organik Bebek Yağı 250 ml


Ürün kodu: #12571
Son kullanma tarihi:

Tüm Organicum Ürünleri

Organicare Baby Oil Türkiye de üretilen ilk Organik Bebek Yağıdır.

  % 0 İNDİRİMLİ 
33,00 TL 33,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Organicare Baby Oil Organik Bebek Yağı 250 ml

Organicare Baby Oil Türkiye de üretilen ilk Organik Bebek Yağıdır.

İçerdiği tümü organik tatlı badem, üzüm çekirdeği, zeytin, susam, kayısı çekirdeği, lavanta yağ ve özlerinin vitamin ve mineralleri bebeğinizin hassas cildini
nemlendirerek tam koruma sağlar.

Pişiğe ve konağa karşı etkili bileşenler içerir. Değerli esansiyel yağlar bebeğinizin cildine hızla nüfuz ederek dış etkilere karşı korur.

Bir petrol türevi olan ve bebeklerin hassas cildindeki gözenekleri tıkayarak toksinlerin deri yoluyla atılmasını engelleyen alerjen etkiye sahip sıvı parafin (mineral oil, paraffinum liquidum, petrolatum) içermez. Formülünde sentetik ve tahriş edici hiçbir renklendirici, parafin, paraben, alkol ve koruyucu bulunmaz.

Bebeğinize ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz tamamen doğal bir bakım ürünüdür.

Uluslararası sertifikasyon firması ICEA tarafından %100 organik olduğu sertifika ile belgelenmiştir.Zararlı ve tahriş edici hiçbir sentetik içermeyen organik formülü ile diğer bebek bakım ürünlerinden ayrılır
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.