Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organicum Şampuan Yağlı 350ml


Ürün kodu: #6362
Son kullanma tarihi:

Tüm Organicum Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
35,00 TL 35,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

ORGANICUM %100 ORGANİK ŞAMPUAN - YAĞLI SAÇLAR İÇİN

ORGANİCUM, SAKLI DÜNYANIN SAF GÜCÜ…

  • Organicum, bitki ekstratları yerine saç köküne direkt etki yapan organik bitki hidrosolleriyle hazırlanmış özel bir üründür.
  • Organik hidrosol, dünyada yeni teknolojiyle ortaya çıkan bir damıtma yöntemiyle işlenmeden ve filtre edilmeden elde edilen bitki özsularıdır.
  • Bu yöntemde kesinlikle petrol türevi yağ çözücü solventler kullanılmaz.
  • Bitkilerin içerisindeki tedavi edici bileşenlerin yapısal etkileri ancak bu teknikle korunabilmektedir.

Organicum’u neden kullanmalıyım?

- Organicum 20 yılı aşkın süredir yapılan çalışmaların sonucunda tamamen zararlı sentetiklerden arındırılmış organik bitki hidrosolleriyle (distile özsular) uyumlu özel bir yöntem ve formülle hazırlanmıştır.
- Tam organik hidrosolün doğal yapısındaki vitamin ve mineraller kısa zamanda saç dokusuyla birleşerek cilde hiçbir yan etki oluşturmadan iyileşme sürecini hızlandırır.
- Saçlı deride oluşabilecek dökülme , aşırı yağlanma, kepeklenme, kuruluk, sedef, egzama ve cansızlık gibi sorunların doğal olarak çözümlenmesine yardımcı olur.
- Organik bitki hidrosolü sayesinde saçlara doğal bir hacim ve parlaklık kazandırır.
- Kür halinde kullanıldığında kalıcı çözümlere daha kolay ulaşılır.

Organicum’u diğer ürünlerden ayıran özellikler nelerdir?

- Organicum’da saç gövdesinin yanısıra özellikle saç köküne etki eden organik bitki hidrosolü kullanılmıştır.
- Kıvam arttırıcı sentetikler kullanılmadığı için daha akışkandır.
- Sertifikalı organik hidrosol hiçbir hormon, genetik modifiyeli tohum, suni gübre veya zirai ilaç kalıntıları gibi sentetikler içermediğinden allerjen ve tahriş edici etkisi yoktur.
- Kokusunu ve rengini içerdiği bitkilerden almıştır.
- Sentetik ya da doğal hiçbir renklendirici
- Sodium Lauryl Sulphate
- Sodium Lauryl Ether Sulphate
- Paraben
- Silikon
- Sentetik bitki ekstratları içermez.
Tamamen organik bitki hidrosolünden hazırlanmış Organicum, kapak açıldıktan 8 ay içerisinde tüketilmelidir.

Organik bitkilerin özenli bileşimi..

*Isırgan (urtica dioica): Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi azaltır, saça canlılık ve parlaklık kazandırır. Egzama,sedef gibi deri hastalıklarını tedavi eder.
*Biberiye (rosmarinus officinalis):Kan dolaşımını hızlandırır kıl köklerini besler, dökülme ve yağlanmayı azaltır.
*Lavanta (lavandula angustofolia): Saçlı deriyi iyileştirici ve dezenfekte edicidir, yağlanmayı dengeler. Sedef,egzama gibi deri hastalıklarında etkilidir.
*Portakal yağı (citrus sinensis): C vitamini açısından zengindir. Kan dolaşımını hızlandırır. Antiseptik etkilidir. Derideki yaraların hızla iyileşmesine yardımcı olur.
*Defne (laurus nobilis): Antiseptiktir. Özellikle saçlı derideki dökülme, kepeklenme, mantar gibi sorunlarda etkilidir.
*Kekik (Thymus vulgaris): Antiseptik etkilidir. Yaraların hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Saçın yağ dengesini ayarlar. Dökülme ve kepeği azaltır.
*Şerbetçiotu (Humulus lupulus):Önemli miktarda östrojen hormonu ihtiva eder.Saçlı deri ve ciltteki sivilce, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunlarda etkilidir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.