Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organicum Organic Bronzing Oil Organik Güneş Yağı 125ml


Ürün kodu: #20243
Son kullanma tarihi:

Tüm Organicum Ürünleri

Güneş ışınlarına karşı doğal filtre özelliği ile cildinizin yıpranmadan ve soyulmadan bronzlaşmasına yardımcı olur

  % 0 İNDİRİMLİ 
49,00 TL 49,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Organicum Organic Bronzing Oil Organik Güneş Yağı 125ml

Organik sertifikaya sahip Organicum Sun Bronzing Oil güneş yağı içerdiği tatlı badem, havuç, kakao, üzüm çekirdeği, ceviz ve susam gibi organik yağların, güneş ışınlarına karşı doğal filtre özelliği ile cildinizin yıpranmadan ve soyulmadan bronzlaşmasına yardımcı olur.

Kayısı çekirdeği, buğday, lavanta, zeytin, defne, portakal yağlarının içerdiği vitamin ve mineraller anti-aging etkiye sahiptir.

Değerli esansiyel yağlar cilde hızla nüfuz ederek nemlendirir ve besler. 

Kullanım Şekli:

Yüze ve vücuda dairesel masajlarla uygulanır.Deniz ve havuz sonrası duş aldıktan sonra tekrarlanır.Günün sonunda Organicum After Sun Lotion ile cildinizi nemlendirerek bir sonraki güne hazırlamanızı öneririz.

Kullanım Sıklığı:

Gerektirdiği kadar

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.