Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organicum Sunscreen SPF50+ Face And Body 125ml


Ürün kodu: #20244
Son kullanma tarihi:

Tüm Organicum Ürünleri

Güneşlenirken cildin yapısını koruyan ve cildi tazeleyen vücut koruyucu güneş losyonu

  % 0 İNDİRİMLİ 
49,00 TL 49,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Organicum Sunscreen SPF50+ Face And Body 125ml

SPF Colipa standartlarına göre UVA ve UVB için ayrı ayrı test edilmiştir.UVA ve UVB ışınlarına karşı filtre özelliğine sahiptir.Her mevsimde günlük kullanıma uygundur.Suya dayanıklıdır.  

Kullanım Şekli:

Güneşe çıkmadan önce yüze ve vücuda ince bir tabaka halinde uygulanır.Deniz ve havuz sonrası duştan sonra gerektiğinde tekrarlanır.Günün sonunda Organicum After Sun Lotion ile cildinizi nemlendirerek bir sonraki güne hazırlamanızı öneririz

Kullanım Sıklığı:

Gerektirdiği kadar

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.