Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Awapuhi Ginger Aşırı İşlem Görmüş ve Hasarlı Saçlar İçin Saç Bakım Kremi


Ürün kodu: #14860
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Kuru ve yıpranmış saç uçlarını anında düzeltir.

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,00 TL 44,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Organix Awapuhi Ginger Aşırı İşlem Görmüş ve Hasarlı Saçlar İçin Saç Bakım Kremi 385 ml

Awapuhi Ginger özleri ile zenginleştirilmiş nemlilik sağlayan bu bakım kremi, kuru ve kabarmış saç uçlarını anında yumuşatırken, içeriğindeki keratin oretinleri ile de her saç telini yeniden yapılandırarak,saçı içten ve dıştan yumuşatır.

Güçlendirir.

Aşırı kimyasal işlem görmüş ,yıpranmış saçlar için formüle edilmiştir.Hawaii'nin güzellik sırrı olarak bilinen Awapuhi Ginger ve Keratin proteinlerinin mükemmel bileşimi ile kimyasal işlem sonrası saçlarda meydana gelen zararları düzenlemeye yardımcı olur.

Saçların matlığını giderip ,çatallaşmış saç uçlarını yumuşatır ve parlak bir görünüm sağlar.Saçlarda bariyer oluşturarak ,saç tellerini dış etkenlere karşı koruma altına alır.

Sülfat ve paraben içermez.

Uygulama: Şampuandan sonra ıslak saça uygulanır. 2dk bekledikten sonra bol su ile durulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.