Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Brazilian Keratin Fön Spray 100 ml


Ürün kodu: #14538
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Etkili Express Fön 100ml

Bu ürünle birlikte 0,41 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
45,00 TL 40,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Organix Brazilian Keratin Fön Spray 100 ml

Kimyasal işlem görmüş ve yıpranmış saçları eski sağlıklı yapısına kavuşturmak için saçlara keratin yüklemesi yapmaktadır. Brazilian Keratin Fön ile yumuşak ve esnek keratin molekülleri saç tellerini kalıcı bir şekilde kaplar. Keratine doymuş olan saç, çok daha sağlıklı, canlı ve parlak görünür. Ayrıca saçlar ipeksi bir yumuşaklık kazanır. Bu mucizevî ürün eşsiz içeriği ile 14 güne kadar etkisini göstererek, kıvrımları ve dalgaları %95'e kadar azaltır.
 
*Sonuçlar saç tipine göre değişiklik gösterebilir.
 
Kısa Uygulama:
1- Saçlar yıkanır.
2- Sprey tüm saça uygulanır. (Gerekenden fazla ürün kullanılmaz.)
3- Saç fön yardımı ile TAMAMEN kurutulur.
4- Düzleştirici yardımı ile düzleştirin. (Saçların tamamen kuruduğuna emin olun.)

Kullanma Talimatı:
 
Kutu içerisinde bulunan Pre-Şampuan ile saçlar 2 kere yıkanır, saç kremi kullanılmaz. 
Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra saçlar havlu ile %80 oranında kurulanır ve taranır. 
Ürün iyice çalkalandıktan sonra kutunun içerisinde bulunan eldiven yardımı ile ürün tüm saça yeterli miktarda uygulanır. ( Uygulamayı eldiven ile yapılır, ürün saç derisine ve cilde temas ettirilmez.) 
Ürün tarak yardımı ile saçın tamamına dağılacak şekilde yukarıdan aşağıya doğru yedirilerek taranır. (Ürünün saçta kaldığına ve tüm saç tellerine yayıldığına emin olunuz.) 
Ürün saçta 30 dk bekletilir. Bekleme esnasında saç bir toka yardımı ile tepeden toplanır. 
30 dakika beklendikten sonra saçlar kurutma makinesi ve fırça yardımı ile yukarıdan aşağıya doğru fönlenerek iyice kurutulur. 
Saçın kuruduğuna emin olunduktan sonra saçlar küçük tutamlar halinde 230 derece ve üzeri ısıveren saç düzleştirici yardımı ile düzleştirilir. Bu düzleştirme işlemi her tutam için en az 8 ila 10 kere defa tekrar edilir.
ÖNEMLİ UYARI 1: Düzleştirici ile işlem yapılırken, işlemin uygulanacağı yerin ferah ve havadar olması gerekmektedir. (Odada cam açık olmalı veya fan kullanılmalıdır.) 
 
Uygulama Sonrası Uyarılar:
*Yapılan Brazilian Keratin Fön işleminin kalıcılığını ve etkisini arttırmak için aşağıdaki hususlara mutlaka uyulması gerekmektedir.
 
48 saat süresince saç yıkanmamalı ve ıslatılmamalıdır. 
48 saat süresince saçı bükmeyin, kulak arkasına itmeyin, atkuyruğu yapmayın veya saçı herhangi bir şekilde toplamayın. 
Eğer 48 saat içerisinde saç kıvrılır, bükülür veya dalgalanırsa, saçın bozulan kısmına Brazilian Fön Spreyi uygulanarak, düzleştirici veya saç kurutma makinesi yardımı ile tekrar düzleştirilir. 
48 saat sonunda kalıcı sonuç için saçlar Brazilian Keratin Şampuan ile yıkanır. Sonrasında saçlar dilendiği gibi kurutulup, şekillendirilebilir.
ÖNEMLİ UYARI 2: Brazilian Keratin Fön işlemi uygulanan saçlar için mutlaka Sodyum veSülfat İÇERMEYEN şampuan ve bakım kremi kullanılması zorunludur. (Aksi takdirde fön işlemi etkisini kaybeder.) En iyi sonuç için Brazilian Keratin serisi bakım ürünleri kullanılmalıdır.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.