Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Full Dolgunlaştırıcı Biotin & Collagen Kök Arttırıcı Spray


Ürün kodu: #16417
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Organix Full Dolgunlaştırıcı Biotin & Collagen Kök Arttırıcı Spray 177ml

Bu ürünle birlikte 0,48 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
48,00 TL 48,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Organix Biotin&Collagen Full Dolgunlaştırıcı Kök Arttırıcı Sprey Özellikleri:

Collagen ve Biotin özlerinin mükemmel birleşimi ile oluşturulmuş bu formül, saç köklerine anından nüfuz ederek, saçların daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlar.
Tüm saç tipleri için ideal olup, en iyi sonuç için serinin diğer tamamlayıcı ürünleri ile beraber kullanın. Sülfat ve paraben içermez.

Uygulama:

Temiz ve nemli saç köklerine uygulayın. Extra volüm için başınızı eğip, fön fırçası yardımı ile saçlarınızı kurutun. Durulamayın. İhtiyaç halinde gün içinde tekrar edilebilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.