Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Healing + Vitamin E Kuru Yağ 100ml


Ürün kodu: #19863
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Saçların Elastikiyetini Arttırarak, Saç Uçlarında Meydana Gelen Kırılmaları Ve Kopmaları Engellemeye Yardımcı Olur.

Bu ürünle birlikte 0,48 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
48,00 TL 48,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Organix Healing + Vitamin E Kuru Yağ 100ml

Etki Alanı
Yavaş uzayan ve mat saçlar için saç bakım kremi.

Uygun Saç Tipleri
Saç uçlarında meydana gelen kırılmaları ve kopmaları engellemeye yardımcı yağ.

Ürünün Faydaları
Yenileyici yağ, saçların elastikiyetini arttırarak, saç uçlarında meydana gelen kırılmaları ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Kullanım Şekli
Avuç içinize aldığınız bir miktar yağı ıslaklığı havlu ile alınmış saçlarınıza uçlara yoğunluk vererek uygulayın. Durulamayın. Dilediğiniz gibi şekillendirin.

Kullanım Sıklığı
Her gün istenilen sıklıkta.

Ürün Bileşimi
Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, C12-15 Alkyl Benzoate, Tocopherol Acetate (Vitamin E), Fragrance (Parfum), Red 17 (CI 26100), Yellow 11 (CI 47000)
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.